Набори захисту Шоломи

Набори захисту Шоломи

Набори захисту Шоломи

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Шолом HELMET Z-6 дитячий
Шолом HELMET Z-6 дитячий Верхня частина пластик Внутрінею частина пінопласт Ремені кріплення, застібка Розміри: S-M. Забарвлення : рожевий, блакитний, червоний, чорний, синій, жовтий. У 1-му ящику 12шт. ..
₴ 85.25 грн
Захист Z-2 набір
Захист Z-2 набір Захист для ліктів , колін і зап'ясть Підкладка високої міцності з нейлоновим покриттям кольорові чашки Еластичні стрічки з ремінцями кріплення Нейлонова сітчаста сумочка Розміри: S; M Забарвлення: рожевий, блакитний, жовтий, сірий , чорний. У 1-му ..
₴ 75.63 грн
Захист Z-5 набір
Захист Z-5 набір Захист для ліктів , колін і зап'ясть Підкладка високої міцності з нейлоновим покриттям кольорові чашки Еластичні стрічки з ремінцями кріплення Нейлонова сітчаста сумочка Розміри: S; M Забарвлення: рожевий, блакитний, синій , чорний , червоний. У 1-..
₴ 90.75 грн
Шолом Helmet WN-27
Шолом Helmet WN-27 Шолом виконаний з міцного пластику ABS ударопрочная технічна термопластична смола, тому при падінні він добре амортизує і пом'якшує удар. Для забезпечення комфортного катання шолом оснащений вентиляційними отворами. Оснащений ремінцем на застібці, довжина якого регулюється..
₴ 233.75 грн
Шолом Helmet WN-28
Шолом Helmet WN-28 Шолом виконаний з міцного пластику ABS ударопрочная технічна термопластична смола, тому при падінні він добре амортизує і пом'якшує удар. Для забезпечення комфортного катання шолом оснащений вентиляційними отворами. Оснащений ремінцем на застібці, довжина якого регулюється..
₴ 165.00 грн
Шолом і набір захисту Helmet WN-25
Шолом і набір захисту Helmet WN-25 Шолом виконаний з міцного пластику ABS ударопрочная технічна термопластична смола, тому при падінні він добре амортизує і пом'якшує удар. Для забезпечення комфортного катання шолом оснащений вентиляційними отворами. Оснащений ремінцем на застібці, довжина я..
₴ 275.00 грн
Шолом Helmet N-011 велосипедний
Шолом Helmet N-011 велосипедний Виготовлений з полівінілхлориду (зовнішня сторона). Пінополістиролова основа, за рахунок чого полегшений вагу. При падінні він добре амортизує і пом'якшує удар. Забезпечений ремінцем на застібці, довжина якого регулюється. Для забезпечення комфо..
₴ 0.00 грн
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru
Працює з 2009 OptTorgUA
OptTorgUA © 2021